• Wpisów: 49
  • Średnio co: 32 dni
  • Ostatni wpis: 4 lata temu, 12:21
  • Licznik odwiedzin: 11 748 / 1644 dni
 
agusiiiaaa
 
Aguliinkaaa:
Witajcie ;)
Moje drogie przychodzę dzisiaj do Was z prośbą ;(
Moja cera od jakiegoś czasu się pogorszyła, ale nie wiem z jakiego powodu. Przypuszcza, że może to być z tego, że mam nowe tabletki antykoncepcyjne a dodatkowo biorę tabletki Mastodynon, żeby ta tkanka w piersi się unormowała :( W ulotkach pisze skutki uboczne to trądzik :(
Przemywam dziennie twarz płynem micelarnym, myję żelem a dodatkowo robię maseczkę z drożdży no ale to pomaga tylko troszkę :( Czy macie jakieś sposoby na trądzik, kremy, cokolwiek ? :( Jestem załamana, bo moja twarz była już doskonała :( Robią mi się krosty nawet takie większe ropne, jeszcze ich nie widać na twarzy a są wyczuwalne przy dotyku twarzy. :( :( Nie wiem co mam robić ;( Proszę pomóżcie :* będę bardzo wdzięczna :*
Agnieszka  ;)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego